Сепаратори жиру з полімерних матеріалів серії Lipumax P

Базова комплектація

Lipumax P-B

Очищення сепаратора виконується через люк.

Враховуючи особливості очищення,

рекомендується встановлювати сепаратори в місцях, де процес очищення не спричинить за собою незручності.

Рівень комплектації 1

Lipumax P-D

Видалення жирів виконується через люк або через вбудовану напірну трубу DN 65, при цьому на фасад будівлі встановлюєть- ся муфта для підключения асенізаційної машини.

Сепаратор Lipumax P-D з прямою відкачкою є ідеальним рішенням для установки в місцях, де обслуговування сепарато- ра жиру не є можливим через люк. Наприклад, пішохідні зони, території поруч з ресторанами, кафе і барами.

Рівень комплектації 2

Lipumax P-DМ

Очищення сепаратора здійснюється через вбудовану систему внутрішнього очищення. У корпус вбудована напірна труба

DN 65 для видалення, при цьому на фасад будівлі вста- новлюється муфта для підключення асенізаційної машини. Додатково необхідне відведення холодної води. Видалення жиру з сепаратора виконується через напірну трубу, одночасно виконується його промивка пристроєм внутрішнього очищення (струменем води під тиском). Люк сепаратора при цьому не від- кривається. Після очищення, сепаратор повинен бути наповне- ний холодною водою через вбудований кран, який відкриваєть- ся вручну. Процес керування здійснюється вручну.

Рівень комплектації 3

Lipumax P-DA

Внутрішня система очищення з автоматичним керуванням.

У корпус вбудована напірна труба DN 65 для видалення, при цьому на фасад будівлі встановлюється муфта для підключення асенізаційної машини. Вбудований

пристрій внутрішнього очищення повинен мати підключення холодної води. Видалення жиру і очистка сепаратора здійс- нюється автоматичним управлінням із шафи керування.

Люк при цьому не відкривається. Після очищення, сепаратор наповнюється водою автоматично через вбудований кран.